HAKKIMIZDA
 

Eroğlu Group, erkek giyim sektörünün Türkiye'deki lider üreticilerinden biridir. Kendi üretimi olan KONZZI, İNPORE,Tre FRATELLI ve M&Y&M markalarının yurtiçi ve yurtdışında toptan satıcısıdır.

Eroğlu Group, yurtdışındaki müşterilerine, kendi markalarının yanında, onların çeşitli markaları için CM ve CMT bazında üretim de yapmaktadır. (Israil, Hollanda, Fransa, İspanya, İngiltere, Amerika, Danimarka vb gibi ülkelerde müşterileri bulunmaktadır.)

Merkez Ofisleri İstanbul'da, tekstil sektörünün iş merkezi olarak bilinen Osmanbey ve Çağlayan semtlerindedir. Üretimlerin gerçekleştirildiği fabrika yerleşimi ise, İstanbul'dan sadece 200km uzaklıkta olan Kırklareli'dedir.

Eroğlu Group 1991 yılında kurulmuştur. Günlük üretim kapasitesi 700 erkek ceketi, 1250 erkek pantolonu, 300 erkek palto/kabanıdır ve fabrikasında toplam 335 kişi çalışmaktadır.

Eroğlu Group, üretiminde kaliteyi arttırmak ve dünya pazarında rekabet edebilmek için, sektördeki teknolojik gelişmelerin yakından takip edilmesinin ve bunların üretimde uygulanması gerektiğinin bilincindedir. Bu nedenle her yıl yatırımlarını teknolojik gelişmeleri dikkate alarak yapar. Önem verdiği değerlerin başında, ilişkilerinde iyi niyet ve dürüstlük ilkelerini baz almak ve öğrenmeye açık olmak gelir. Kumaş, malzeme ve dikişteki güncel gelişmeleri izlemek ve müşterilerini bu bilgilerle desteklemek, Eroğlu Group'un başlıca hizmetleri arasındadır.

Eroğlu Group ürünlerin zamanında gönderilmesinin ve dikişte gösterilen özenin, üretimin toplam kalitesi kadar önemli olduğunun farkındadır.