BAŞKANIN MESAJI
 

Eroglu Group 1982 yilinda kücük bir atölyede üretime basladi. 1999 da Kirklareli’ndeki Fabrikamizi kurup dünya standardinda üretime basladik. Kuruldugu günden beri ana hedefimizi sürekli koruyoruz.

´Dogru zamanda dogru ve kaliteli ürünlerle dogru ortamlarda dogru insanlarla dogru isi yapmak.´

Hedeflerimize ulaşmak için daima yenici ve kaliteden ödün vermeden calismaktayız. Bunun icin Isletmemize gerekli olan tüm teknolojik yatirimları yaptik ve yapmaya devam etmekteyiz. Eroglu Group un ürünlerine hakli güven yayilmasi icin caba gösteriyoruz. Biz kendi ürünlerimize güveniyoruz ve son sözün ürünün söyledigine inaniyoruz.

Müsteri memnuniyeti bizim tek odak noktamizdir. Dolayisi ile müsterilerimizi Eroglu Group un ortaklari olarak görüyoruz ve hep beraber hedeflerimize ulasmak icin ilerliyoruz.
2009 yilinda yeni bir heyecan icerisindeyiz. INPORE! Bu yeni kurdugumuz markanin ismidir. Markalasmanin öneminin farkindayiz ve amacimiz INPORE ile dünayaca ünlü bir marka olusturmak.
Is hayatinda vazgecilmez ilkelerimiz dürüstlük temeline dayanmaktadır. Eroğlu Group olarak uluslararası rekabet ortamında tekstil alanındaki başarılarımıza ilk gün ki heyecanımız ve coşkumuz ile devam ediyoruz.

Görüsmek dilegiyle saygilarimi sunuyorum.

Metin Eroglu
Yönetim Kurulu Baskani